چرا تبلیغات گوگل؟

گوگل را دیگر همه می‌شناسیم؛ بزرگ‌ترین موتور جست‌ و جو در دنیا و پر ترافیک‌ ترین وب‌ سایت در ایران. وب‌ سایت گوگل یکی از اصلی‌ترین کانال‌های تبلیغاتی برای کسب‌ و کارها به شما می‌آید. تبلیغات در گوگل به دلیل نمایش در زمان و مکان مناسب، این فرصت را در اختیار کسب‌ و کارها قرار می‌دهد تا مشتریان بالقوه را سریع‌تر به سمت وب‌ سایت خود هدایت کنند. با تبلیغ در گوگل، شما هر یک از سرویس‌های گوگل و همکاران تجاری آن را تبدیل به جایگاه تبلیغاتی خود می‌کنید. پس از ایجاد تبلیغ ، تبلیغات شما به کاربران این سرویس‌ها و توسط هوش مصنوعی گوگل نمایش داده می‌شوند. در حال حاضر و در سرویس‌های گوگل، بیش از یک میلیارد جست‌ و جو در هر روز انجام می‌شود و این فرصت خوبی برای شما است تا تبلیغات‌ تان را به مشتریان بالقوه خود در سریع‌ترین زمان ممکن نشان دهید.

متخصصان گروه نتین ادز با ارائه راه‌کارها و بسته‌های متنوع تبلیغاتی، در کنار شما هستند. ما اطمینان حاصل می‌کنیم تا کسب‌ و کار شما به حداکثر پتانسیل خود برسد و انتخاب اول و اصلی مشتریان در بازار فعالیت‌ تان باشد.

به ۶ دلیل تبلیغات گوگل را از همین امروز شروع کنید

خلاقانه و حرفه ای
این یک ادعا بزرگ است
تبلیغات آنلاین با گوگل ادز یکی از موثرترین روش ها برای دستیابی به مشتریان جدید و رشد کسب وکار شماست. با اینحال قبل از اینکه بخواهید کار خود را آغاز کنید باید بدانید چگونه می توانید به طور موثر از ادوردز استفاده کنید تا بازگشت سرمایه گذاری را به حداکثر برسانید و از بروز اشتباهات جلوگیری نمایید.
بیشتر بدانید

گوگل ادز چیست ؟

گوگل ادوردز یا گوگل ادز سیستم تبلیغاتی شرکت گوگل است که در آن تبلیغ کنندگان از طریق سایت ها و ابزارهای مختلف گوگل، تبلیغات خود را به رویت مشتریان می رسانند. معروفترین شکل تبلیغات ادوردز، تبلیغات در موتور جستجوی گوگل است. در این روش تبلیغ دهنده عبارات یا کلمات کلیدی مورد نظر خود را در گوگل ادوردز وارد می‌کند تا تبلیغاتش برای کسانی که این عبارات را جستجو می کنند نشان داده شود. 

تبلیغ کننده همچنین برای هر کلیک هزینه‌ای را وارد می‌کند، برای جستجوی یک کلمه کلیدی، گوگل از بین پیشنهادهای مختلف تبلیغ دهندگان، بر اساس ضوابطی خاص برخی از تبلیغ ها رو انتخاب و به کاربران نشان می دهد.  در ادامه این ضوابط را بررسی خواهیم کرد.

اجازه دهید همه چیز را با یک مثال شروع کنم. فرض کنیم شما به تازگی یک سایت برای آژانس مسافرتی خود راه‌‎اندازی کرده‌اید و می‌خواهید از طریق این سایت تورهای گردشگری خود را به فروش برسانید و پول خوبی به جیب بزنید. همه‌چیز آماده است و اکنون فقط مانده جذب افرادی که در اینترنت به دنبال تورهای مسافرتی هستند. پس نیاز به تبلیغ کردن دارید. اما هر تبلیغی برای شما سودآور نیست.

در درجۀ اول، تبلیغ شما باید هدفمند باشد. یعنی به کمک آن به مشتری‌های بالقوه خود دسترسی داشته باشید. در درجه دوم هم تبلیغ‌تان باید به صرفه باشد؛ یعنی به کمک آن بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین مشتری‌های ممکن را جذب کنید. دقیقاً اینجاست که متوجه می‌شوید گوگل یک سرویس همه‌چیز تمام و فوق حرفه‌ای با نام گوگل ادز (گوگل ادوردز سابق) برای تبلیغات راه‌اندازی کرده که می‌تواند صدها و حتی هزاران مشتری برای شما بیاورد.

گوگل ادز

در ویدیوی زیر با نحوه کار تبلیغات گوگل آشنا می شوید

ما چه میکنیم
ویژگی های خدمات نتین ادز
تحویل سریع

در کمتر از یک ساعت کاری تمامی سفارشات، اعم از شارژ اکانت و ایجاد اکانت اختصاصی انجام می‌شود .

درباره نتین ادز
آموزش مشتریان
ما معتقدیم مشتریان آموزش دیده بازدهی خوبی از تبلیغات کسب می‌کنند که نتیجه آن تمدید تبلیغات است.
آموزش های نتین ادز
تنوع خدمات

بسته به داشته ها و نیاز شما ما پلن های متفاوتی تعریف کرده ایم. ابتدا  سرویس ها را با هم مقایسه کنید و اگر پاسخ خود را دریافت نکردید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما به رایگان شما را راهنمایی می‌کنند.

مشاهده پلن ها
قیمت های رقابتی

ما برای همه مشتریان جی ادز اکانت جدید ایجاد و اکانت آنها را با توجه به واحد پولی و میزان سفارش آنها شارژ می‌کنیم. در واقع مشتریان جی ادز هزینه تبلیغ در گوگل را به صورت ریالی پرداخت می‌کنند و ما اکانت گوگل ادز آنها را با توجه به واحد پولی اکانت شارژ می‌کنیم.

مشاهده تعرفه ها
پس زمینه
تیم ما
آکادمی بزرگ تیم ما

رایان محبی

مربی باربر
بهتر است که در این دنیا فکر کنم خدا هست و وقتی به دنیای دیگر رفتم بدانم که نیست . و این بسیار بهتر از این است که در این دنیا فکر کنم خدا نیست و در آن دنیا بفهمم که هست

جمشید زمانی

آرایشگر سبک
مثلی است به روسی که می گوید:"فلانی در حماقت مقامی قدسی یافته است" - مباد آنکه کارمان سرانجام از صداقت به تقدس و ملال آوری بکشد! این مجال کوتاه زندگی را چه جای آنکه - به ملال بگذرد!

مصطفی خانی

کارشناس آرایشی
مثلی است به روسی که می گوید:"فلانی در حماقت مقامی قدسی یافته است" - مباد آنکه کارمان سرانجام از صداقت به تقدس و ملال آوری بکشد! این مجال کوتاه زندگی را چه جای آنکه - به ملال بگذرد!
پس زمینه
مهارات ما
تیم ما همواره آماده کمک رسانی دارد

انواع انیمیشن ها

طراحی گرافیکی

استراتژی ما

ویژگی طراحی

مشتریان خوشنود ما
بسیار خوشحال و خوشنودیم که با شما عزیزان همکاری میکنیم
پس زمینه
چرا ما عاشقانه فعالیت میکنیم !
زیرا مشتریان عاشقانه به ما اعتماد میکنند
ویژگی های موثر و حرفه ای
همیشه میخواهیم خدمت رسانی کنیم
شبکه های اجتماعی ما
7.5M
فن پیج
فیس بوک
206
دنبال کنندگان
توییتر
2.3k
دنبال کنندگان
گوگل +
7.7M
اعضا
یوتیوب
پس زمینه
پروژه های خود را به م بسپارید
ما مجموعه ای از نسخه های پیش ساخته شده را در طیف وسیعی از سبک ها داریم

*ا اطلاعات شما را با دیگران به اشتراک نمی گذاریم .

ساده، سریع و سرگرم کننده
تازه ترین طرح برای الهام بخشیدن به مخاطبان شما و آوردن پروژه خود به سطح بعدی.
وانیوم را همین حالا تهیه کنید

هرآنچه برای رونق کسب و کار شما لازم است